Groundtech A2 3D Ground Scanner & Metaaldetector - Detect Metaaldetectors
Menu
EUR
Groundtech Groundtech A2 3D Ground Scanner & Metaaldetector

Groundtech Groundtech A2 3D Ground Scanner & Metaaldetector

Geavanceerde 3D Ground Scanner met geïntegreerde PI-metaaldetector, 6 scanmodi, MFS-3 Dual Sensor en 3D-analyse via de Groundtech G-Portal-app. Lees meer.

2.999,00 Incl. btw
Backorder
Voor 16:00 besteld, de zelfde werkdag verzonden!.
Je hebt nog 00:00:00 om je bestelling af te ronden.
  • Gratis verzending vanaf €100 in NL, BE & DE
  • Voor 16:00 besteld, dezelfde werkdag verzonden
  • Exclusief Importeur van XP Metaldetectors in Nederland
  • Testen voor kopen in onze showroom in Almelo

Productomschrijving

Groundtech A2: 3D Ground Scanner en metaaldetector in één systeem

Wil je verder kijken dan met een traditionele metaaldetector? De Groundtech A2 combineert een geavanceerde 3D Ground Scanner met een geïntegreerde Pulse Induction-metaaldetector. Daarmee kun je niet alleen metalen objecten opsporen, maar ook afwijkingen en structuren in de bodem onderzoeken en de resultaten vervolgens in 3D analyseren.

De A2 is ontwikkeld voor gebruikers die gericht onderzoek willen doen naar ondergrondse metalen, objecten, ruimtes en andere bodemafwijkingen. Met zes verschillende scanfuncties, MFS-3 Dual Sensor-technologie en de Groundtech G-Portal-app biedt de A2 meerdere manieren om een locatie te onderzoeken.

Zes verschillende scanmodi

De Groundtech A2 beschikt over zes verschillende zoek- en scanfuncties. Hierdoor kun je afhankelijk van de situatie kiezen tussen snel zoeken, nauwkeurige lokalisatie en uitgebreid 3D-bodemonderzoek.

  • 3D Ground Scanning: onderzoek verschillen en afwijkingen in de bodem en analyseer de resultaten in 3D.
  • Detector Quick Scan: snel zoeken naar metalen objecten en onderscheid maken tussen ferro en non-ferro metalen.
  • Pinpointer Function: bepaal nauwkeuriger waar een gedetecteerd object zich bevindt.
  • Live Scanning: bekijk tijdens het scannen direct grafische informatie over mogelijke objecten en bodemafwijkingen.
  • Detector Advanced Scan: gebruik uitgebreidere instellingen voor een nauwkeuriger onderzoek.
  • 3D Ground Scanning Detector Mode: combineer de metaaldetectorfunctie met 3D-analyse van de meetresultaten.

3D bodemonderzoek met MFS-3 Dual Sensor Technology

Het hart van de Groundtech A2 is de MFS-3 Dual Sensor Technology. Dit gradiometersysteem meet magnetische veranderingen in de bodem en helpt bij het lokaliseren van ondergrondse afwijkingen.

Hiermee kun je onder andere zoeken naar:

  • begraven metalen objecten;
  • magnetische objecten zoals ijzer en staal;
  • non-ferro metalen zoals goud, zilver en koper;
  • ondergrondse ruimtes en holtes;
  • tunnels en andere bodemstructuren;
  • verschillen en verstoringen in de bodem.

Pulse Induction-metaaldetector geïntegreerd

Naast het 3D-scansysteem beschikt de A2 over een geïntegreerde Pulse Induction-metaaldetector met een frequentie van 1 kHz.

Met de Detector Quick Scan en Advanced Scan kun je zoeken naar zowel ijzerhoudende als niet-ijzerhoudende metalen. Hierdoor kun je de A2 ook gebruiken als een uitgebreide metaaldetector wanneer je niet direct een volledige 3D-scan wilt uitvoeren.

Analyseer je resultaten in 3D

Met de speciaal ontwikkelde Groundtech G-Portal-app kun je scanresultaten grafisch en in 3D bekijken en analyseren. De software is beschikbaar voor Android en iOS.

Verschillende soorten bodemreacties en metalen worden grafisch weergegeven, waardoor je na een scan beter kunt beoordelen waar een interessante afwijking of mogelijk object aanwezig is.

De A2 beschikt daarnaast over een eigen geïntegreerd scherm waarop instellingen en zoekresultaten tijdens het gebruik worden weergegeven.

Scandiepte tot maximaal 20 meter*

Groundtech geeft voor het 3D-scansysteem een mogelijke scandiepte tot 20 meter op.

Het is belangrijk om hierbij te begrijpen dat dit geen vaste detectiediepte is. De daadwerkelijk haalbare diepte hangt sterk af van onder andere:

  • de grootte en massa van het object;
  • de bodemstructuur en mineralisatie;
  • het soort ondergrondse afwijking;
  • de gebruikte scanmodus;
  • de meetomstandigheden en ervaring van de gebruiker.

*De door Groundtech opgegeven maximale scandiepte is afhankelijk van bodemstructuur, afmetingen van het doel en de gebruikte scanfunctie. Kleine metalen voorwerpen worden vanzelfsprekend niet op deze maximale diepte gedetecteerd.

Live Scan: direct zien wat er onder je gebeurt

Met de Live Scanning Function kun je zonder vooraf een volledig scanpatroon af te werken direct grafische reacties bekijken. Dit is handig om een locatie snel te onderzoeken en te bepalen welke gebieden interessant zijn voor een uitgebreidere scan.

Quick Scan voor snel zoeken naar metalen

Wil je eerst weten of er überhaupt metaal aanwezig is? Met Detector Quick Scan kun je snel een gebied controleren.

Het systeem kan onderscheid maken tussen ferro metalen, zoals ijzer en staal, en non-ferro metalen, waaronder goud, zilver en koper.

Pinpointerfunctie voor nauwkeuriger lokaliseren

Wanneer je eenmaal een interessant doel hebt gevonden, helpt de ingebouwde Pinpointer Function om de positie van het object nauwkeuriger te bepalen.

Hiermee vormt de A2 één geïntegreerd systeem waarmee je eerst een gebied kunt onderzoeken en daarna steeds gerichter naar de locatie van een mogelijk object kunt toewerken.

Meertalige bediening

De Groundtech A2 ondersteunt meerdere talen. Het apparaat ondersteunt volgens Groundtech 11 talen en de mobiele applicatie ondersteunt 25 talen.

Hierdoor is het systeem toegankelijk voor gebruikers uit verschillende landen en hoef je niet uitsluitend met Engelstalige menu's te werken.

Draadloze verbinding met Bluetooth

De Groundtech A2 beschikt over Bluetooth 4.2 BLE voor communicatie met geschikte mobiele apparaten en de Groundtech-software.

Hiermee kunnen meetgegevens worden doorgestuurd voor verdere grafische en 3D-analyse.

Oplaadbaar en geschikt voor langdurig onderzoek

De A2 is voorzien van een oplaadbare 3,7 V lithium-ionaccu.

Groundtech geeft een gebruiksduur op van ongeveer:

  • 6 uur bij gebruik van het Pulse Induction-detectorsysteem;
  • 10 uur bij gebruik van de overige systemen.

Opladen gebeurt via een USB-C 25W laadadapter.

Wat zit er bij de Groundtech A2?

De standaard A2-set wordt geleverd met:

  • Groundtech A2 hoofdunit;
  • PiD25 zoekschijf;
  • PiD30 zoekschijf;
  • MFS-3 Dual Sensor;
  • laadadapter;
  • hoofdtelefoon;
  • gebruikershandleiding;
  • draagtas.

Groundtech A2 of A2 GEO?

De Groundtech A2 combineert een 3D Ground Scanner met een geïntegreerde Pulse Induction-metaaldetector.

De Groundtech A2 GEO gaat nog een stap verder en voegt hier een geo-elektrisch resistiviteitssysteem aan toe. Dit systeem is bedoeld voor aanvullend onderzoek naar grotere en diepere bodemstructuren, zoals ondergrondse ruimtes, tunnels, grotten en mogelijke waterbronnen.

Wie vooral metalen objecten, bodemafwijkingen en ondergrondse structuren wil onderzoeken met 3D-scanning en PI-detectie, heeft aan de A2 een uitgebreid systeem. Voor gebruikers die daarnaast geo-elektrische metingen willen uitvoeren, is de A2 GEO de uitgebreidere keuze.

Technische specificaties Groundtech A2

  • Systeem: 3D Ground Scanner + geïntegreerde Pulse Induction-metaaldetector.
  • Sensortechnologie: MFS-3 Dual Sensor Technology (Gradiometer) ±3000 µT.
  • Detectietechnologie: Pulse Induction.
  • Detectiefrequentie: 1 kHz.
  • Processor: 240 MHz CPU.
  • A/D-converter: 12-bit.
  • 3D-scandiepte: volgens Groundtech tot maximaal 20 meter, afhankelijk van omstandigheden en doel.
  • Scanmodi: 6.
  • 3D-software: Groundtech G-Portal voor Android en iOS.
  • Talen apparaat: 11.
  • Talen mobiele app: 25.
  • Draadloze verbinding: Bluetooth 4.2 BLE.
  • Accu: oplaadbare 3,7 V Li-ion.
  • Gebruiksduur PI-detector: circa 6 uur.
  • Gebruiksduur overige systemen: circa 10 uur.
  • Opladen: USB-C 25W adapter.
  • Bedrijfstemperatuur: 0 °C tot 70 °C.
  • Opslagtemperatuur: -20 °C tot 60 °C.
  • Garantie: 2 jaar.

Voor wie is de Groundtech A2 geschikt?

De Groundtech A2 is vooral interessant voor gebruikers die meer willen dan alleen oppervlaktezoeken met een traditionele metaaldetector. Het systeem is geschikt voor uitgebreid bodemonderzoek waarbij metalen objecten, bodemafwijkingen en ondergrondse structuren in kaart gebracht moeten worden.

Door de combinatie van 3D Ground Scanning, Pulse Induction-detectie, Live Scan, pinpointerfunctie en 3D-analyse krijg je verschillende technieken binnen één systeem.

Ontdek wat er onder de grond verborgen ligt

Scannen, detecteren, lokaliseren en analyseren met één systeem. De Groundtech A2 combineert verschillende onderzoeksmethoden in een compacte en veelzijdige 3D Ground Scanner.

Bestel de Groundtech A2 bij Detect Metaaldetectors of neem contact met ons op voor persoonlijk advies. Voor een systeem als de A2 raden we aan vooraf goed te bespreken waarvoor je hem wilt gebruiken, zodat we kunnen beoordelen of de A2 of A2 GEO het beste bij jouw toepassing past.

Vraag persoonlijk advies over de Groundtech A2

Vragen over dit product?
Heeft u hulp nodig bij het bestellen? Neem contact op met onze klantenservice via e-mail op [email protected], bel naar ons telefoonnummer 0630995035, of stuur ons een bericht via WhatsApp

Gerelateerde producten

Vragen over dit product?
Heeft u hulp nodig bij het bestellen? Neem contact op met onze klantenservice via e-mail op [email protected], bel naar ons telefoonnummer 0630995035, of stuur ons een bericht via WhatsApp

Reviews

0/5
0 sterren op basis van 0 beoordelingen
0 beoordelingen

Specificaties

0/5
0 sterren op basis van 0 beoordelingen
0 beoordelingen
Kies uw taal
Kies uw valuta
€

Mijn account

Wachtwoord vergeten?

Recent toegevoegd

Totaal incl. btw
0,00
Bestel nog voor €100,00 en de verzending is gratis
0
Vergelijk
Start vergelijking

Beoordeel Groundtech Groundtech A2 3D Ground Scanner & Metaaldetector

Dit artikel is toegevoegd aan uw winkel wagen!